Hizmetlerimiz

Bilecik Mühendislik, sektöründe Bilecik ve ilçelerinde hizmet veren öncü firmalar arasında yer almaktadır.
ENDÜSTRİYEL
Fabrika ve üretim tesislerinin elektrik ile ilgili her sorununa kesin çözümler üretiyoruz. Endüstriyel tesislerin projelendirmesi ve anahtar teslimi yapımı. Enerji Nakil Hatlarının projelendirmesi ve anahtar teslimi yapımı. Dağıtım ve Güç Transformatör Merkezlerinin projelendirmesi ve anahtar teslimi yapımı. Mühendislik, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri. Sözleşmeli olarak elektrik tesisleri işletme sorumluluğu ve işletme hizmetlerinin yapılması.

TAAHHÜT
Proje bazında anahtar teslimi elektrik işleri yapılır.O.S.B. – Toplu konut enerji alt yapılarının projelendirmesi ve anahtar teslimi yapımı.Topraklama ve paratoner tesisatları yapımı.Elektrik Dağıtım Şebekelerinin numaralandırma ve abone bilgilerinin kayıt altına alınması.

BAKIM – ONARIM
Elektrik Şebekelerinde Arıza-Bakım ve Onarım Hizmet işlerinin yapılması. Elektrik panoların periyodik ve periyodik olmayan bakımları ve onarımları yapılır. Kompanzasyon bakımları yapılır. Topraklama ve paratoner test, bakımları ve ölçümleri yapılır ve raporlanır. Trafo bakımı ve ölçümleri yapılır.

SATIŞ
OG-AG elektrik malzemelerinin satışı

SERVİS
7 gün 24 saat konseptine göre söz verdiğimiz tarih ve saatte söz verdiğimiz yerde olmaya gayret göstererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz.

DEKORASYON – AYDINLATMA
Fabrika, atölye, işyeri, benzin istasyonu, havuz, site, park, sokak aydınlatmaları yapılır. Bu gibi yerlerde LED aydınlatma dönüşümü uygulaması yapılır.

PLAN – PROJE
A.G. ve O.G. proje çizimleri yapılır. Mimari projeye göre yerleşim planı çizimi yapılır.

PANOLAR
Kumanda panoları, güç panoları, kompanzasyon panoları, montajı ve demontajı yapılır.