Hakkımızda

hakkımızda bg 1

Bilecik Mühendislik elektrik mühendisliği kapsamına giren tüm proje, danışmanlık ve taahhüt uygulama hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Sürekli olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Güncelliği sürekli kılan, her projenin kendine özgü yapısını oluşturan, genç dinamik ve deneyimli kadrosu ile firmamız, her boyutta doğru çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Her projenin kendine özgü koşulları göz önünde bulundurularak yapının kullanım amacı, sistem gereksinimleri ve talep edilen konfor kriterlerini sağlayacak en uygun öneri, çözüm ve ürün seçiminde ilgili standart ve teknik destekleri ile sunarak optimum proje üretilmektedir.
Firmamız, yapmış olduğu uygulama projelerinde yenilenen teknolojiyi projelerine adapte etmenin öneminin farkında olarak, mimari proje konseptine en uygun, yatırım maliyeti ve işletim maliyeti gibi ekonomik unsurları göz önünde bulundurarak; dünya standartlarında ki dizayn kavramının ana kriterlerini temel prensip olarak benimsemiştir.
Bilecik Mühendislik olarak daima kalite hedefiyle yola çikmakta, müsteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayiz. Güvenlik ilkelerinden taviz vermeyen, bünyesinde çalistirdigi elemanlari hizmet içi egitimlerle daima gelistiren ve yetiştiren, son teknolojiyi çalışmalarında kullanan bir firmayız. Sizlerle de çalışmak ve sizleri de aramızda görmek dileğiyle…